Filtry New Holland w dobrej cenie

Ciągniki, kombajny i pozostałe pojazdy rolnicze marki New Holland muszą być kontrolowane pod względem sprawności. To sprzęty, które nie mogą zawieść podczas pracy w polu. Dlatego trzeba dbać o ich stan, a w ramach tych działań, wymieniać filtry i inne części eksploatacyjne zawsze na czas. Nie wspominając już o konieczności wykonywania napraw, gdy tylko coś się zepsuje.

Filtry New Holland – rodzaje 

Filtry New Holland to nie tylko filtr silnika, z którym są najczęściej kojarzone, ale również filtry innego rodzaju. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się filtry paliwa, hydrauliczne i kabinowe. W sprzedaży dostępne są również filtry powietrza. Tak naprawdę każdy z nich odgrywa w sprzęcie rolniczym bardzo ważną rolę, dlatego należy każdy z nich wymieniać na czas. Na szczęście dostęp do wszystkich wspomnianych filtrów New Holland jest bardzo dobry, dzięki czemu bez problemu można je nabyć i wymienić, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. 

Filtry New Holland – ceny 

Filtry New Holland wbrew pozorom nie są drogie. Przykładowo filtr silnika do New Holland kosztuje w granicach 150 zł. Filtry powietrza bywają nieco droższe, zależnie od modelu. Filtr kabinowy może kosztować 150 zł, a nawet 400 zł i więcej. Dobrą ofertę filtrów mają sklepy internetowe. 

Chcąc kupić filtry New Holland, trzeba przede wszystkim wiedzieć, jakiego się potrzebuje. Chodzi tu o model, rocznik pojazdu itd. Najlepiej kupować je w sieci, gdzie ceny są mocno konkurencyjne. Dla pewności dobrze jest dopytać sprzedawcę o to, czy zakup będzie pasował do posiadanego pojazdu i porównać ze starym filtrem. 

(0)