DOKUMENTY (ZOBACZ)

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

May 27, 2013

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI ORAZ ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY KL. II 25, 26.05- GDYNIA- transmisja

W dniach 25-26-05.2013r.w gdyńskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego odbyły się Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kl.II. oraz Drużynowe Mistrzostwa Polski.

W kwalifikacjach wzięły udział  nasze zawodniczki z  z rocznika 2001 i 2002 – podopieczne  Anny Mrozińskiej i Marii Mrozińskiej: Nadia Walczak, Klaudia Grochalska, Natalia Baumert oraz Daria Rutkowska- podopieczna  Joanny Pęgowskiej ( SGA Gdynia)

Gdynianki zacięcie walczyły o najwyższe trofea oraz o kwalifikację do OOM, która odbędzie się w Łodzi.

W wieloboju Nadia Walczak zajęła mocne 4 miejsce, Klaudia Grochalska była 9 a Natalia Baumert tuż za klubową koleżanką, na miejscu 10.- te trzy zawodniczki zakwalifikowały się do OOM.  Daria Rutkowska po zaciętej walce zajęła miejsce 28. ,  tym samym niewiele jej zabrakło do kwalifikacji.

Drużynowy Puchar Polski tym razem wyjechał z  Gdyni do Krakowa. Nasza drużyna w składzie: Nadia Walczak, Klaudia Grochalska oraz Natalia Baumert stanęły na II miejscu podium a na miejscu trzecim uplasował się nasz zaprzyjaźniony gdyński klub-  UKS Jantar Gdynia w składzie: Natalia Wiśniewska , Paulina Kaczor oraz Martyna Truszkowska.

Wszystkie zawodniczki są uczennicami Szkoły Mistrzostwa sportowego w Gdyni.

Serdeczne gratulacje dla zawodniczek i trenerek oraz powodzenia na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży!!!