Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Nov 18, 2013

DMP JUNIOREK I SENIOREK RUMIA 2013

TRZY MEDALE DLA SGA GDYNIA PODCZAS DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK I SENIOREK RUMIA 2013

W rozegranych w Rumi w dniach 16-17.11.2013 Drużynowych Mistrzostwach Polski w gimnastyce artystycznej, pierwsze miejsce wśród seniorek zdobyła drużyna SGA Gdynia startująca w składzie: Anna Czarniecka, Natalia Sobolewska. Kolejne miejsca na podium zajęły zawodniczki UKS Jantar Gdynia w składzie: Jasińska Marta oraz Kozłowska Malwina  oraz na trzecim miejscu druga drużyna SGA Gdynia w składzie Marta Kulesza, Joanna Sawicka.

Trzeci medal – Złoty- dla naszego klubu wśród juniorek zdobyła drużyna SGA Gdynia, startującą w składzie: Angela Kosoulieva, Natalia Kozioł, Julia Woźniak.

Medal srebrny wywalczyły zawodniczki klubu KS Energetyk Poznań, a brązowy UKS Błękitna Szczecin.