DOKUMENTY (ZOBACZ)

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Nov 21, 2011

TRIUMF ZAWODNICZEK SGA GDYNIA NA TURNIEJU MŁODOŚCI


Tegoroczny Turniej Młodości w gimnastyce artystycznej odbył się w dniach 19-20.11.2011 w hali sportowej ZSSO w Gdyni. Inaczej niż to miało miejsce w latach poprzednich kiedy w Turnieju uczestniczyły tylko zawodniczki klasy III, tym razem rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych - w klasie III i II. Nasz Klub był współorganizatorem Turnieju.

 

Klub SGA Gdynia nie pozostawił wątpliwości, że jest czołówką w gimnastyce artystycznej w Polsce.

Łącznie zawodniczki klubu zdobyły 7 złotych, 4 srebrne, 2 brązowe medale.

Najlepsza w kategorii Juniorek Młodszych okazała się Katarzyna Romaniuk, która zdobyła wszystkie możliwe złote medale: w wieloboju, w układzie z obręczą, w układzie z piłką, w układzie ze wstążką.

Pozostałe zawodniczki tej klasy uplasowały się:

Wielobój:

  • Angela Kosoulieva-  3 miejsce
  • Kozioł Natalia- 4 miejsce
  • Julia Woźniak- 6 miejsce
  • Paulina Maszota- 10 miejsce
  • Zuzanna Błaszczyk- 12 miejsce

W układzie ze wstążką:

  • Angela Kosoulieva- 2 miejsce
  • Paulina Maszota- 4 miejsce

 

W układzie z obręczą:

  • Angela Kosoulieva- 2 miejsce
  • Kozioł Natalia- 4 miejsce
  • Paulina Maszota- 7 miejsce
  • Zuzanna Błaszczyk- 11 miejsce
  • Julia Woźniak- 14 miejsce

W układzie z piłką:

  • Natalia Kozioł- 3 miejsce
  • Julia Woźniak- 4 miejsce
  • Angela Kosoulieva- 6 miejsce
  • Zuzanna Błaszczyk- 12 miejsce
  • Paulina Maszota- 16 miejsce

W układzie z maczugami:

  • Kozioł Natalia- 2 miejsce
  • Julia Woźniak- 5 miejsce
  • Zuzanna Błaszczyk- 8 miejsce

W klasie Młodziczek najlepsza okazała się Nadia Walczak, która zdobyła  komplet 3 złotych medali. Pozostałe koleżanki z klubu uplasowały się następująco:

Wielobój:

  • Grochalska Klaudia- 4 miejsce
  • Gawior Agnieszka- 7 miejsce
  • Baumert Natalia- 9 miejsce

Układ z piłką:

  • Grochalska Klaudia- 4 miejsce
  • Baumert Natalia- 5 miejsce
  • Gawior Agnieszka- 6 miejsce

Układ ze skakanką:

  • Grochalska Klaudia- 2 miejsce
  • Gawior Agnieszka- 8 miejsce
  • Baumert Natalia- 11 miejsce

Trenerkami zawodniczek są: Ewa Gustafsson, Maria Mrozińska, Anna Mrozińska- Trenerkom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy.




facebook
kalendarz
galeria
video
sponsorzy
linki
OPP - 1%
Statut:
Statut-str1.jpg
Statut-str10.jpg
Statut-str2.jpg
Statut-str3.jpg
Statut-str4.jpg
Statut-str5.jpg
Statut-str6.jpg
Statut-str7.jpg
Statut-str8.jpg
Statut-str9.jpg
statut-str11.jpg