Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Mar 24, 2014

GRAND PRIX POLSKI GDYNIA 2014

Grand Prix Polski Juniorek i Seniorek w gimnastyce artystycznej odbyło się w dniach 22-23 marca na obiektach Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących. Gospodarzami zawodów były dwa gdyńskie kluby SGA Gdynia oraz UKS Jantar Gdynia.

Wśród startujących zawodniczek zobaczyliśmy silną ekipę gdyńskich zawodniczek, uczennic Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni. Nasz klub reprezentowało w sumie 7 zawodniczek.

Wszystkie zawodniczki zaprezentowały się w układach z obręczą , piłką, maczugami i wstążką. Nasze zawodniczki osiągnęły następujące wyniki:

W kategorii juniorek Angela Kosoulieva zajęła wysokie 2 miejsce, tuż za nią na trzecim miejscu podium stanęła Natalia Kozioł. Julia Woźniak zajęła miejsce 7 oraz Paulina Maszota 8. Klaudia Grochalska uzyskała 13 lokatę. Zuzanna Błaszczyk po raz pierwszy po kontuzji miała okazję zaprezentować swoje umiejętności, startując poza konkurencją. Podczas zawodów zaprezentowała się również Natalia Baumert podczas pokazów.

Wśród seniorek Marta Kulesza zajęła 2 miejsce na podium.

W przerwach pomiędzy startami zaprezentowały się nasze młodsze zawodniczki podczas pokazów.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom oraz trenerkom.