DOKUMENTY (ZOBACZ)

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Apr 14, 2014

X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BESKIDÓW


W X Ogólnopolskim  Turnieju  Beskidów uczestniczyło 150 zawodniczek, nasz klub reprezentowały:

W kategorii rocznika 2006: Laura Banaczek, Zuzanna Ciesielska - Obie zawodniczki spisały się na medal, Laura Banaczek stanęła na najwyższym stopniu podium – zdobyła złoty medal, natomiast Zuzanna Ciesielska wywalczyła medal brązowy.

W kategorii rocznika 2005: Julia Rohde zajęła miejsce 8., Monika Lewandowska miejsce 10. , swój debiut ma za sobą Sofija Połtawska , która jako trzecia zawodniczka klubu SGA w kategorii 2005 , zgodnie z regulaminem turnieju  była sklasyfikowana poza konkursem (wg punktacji była 17.).

W kategorii rocznika 2003 Kornelia Pacholec w wieloboju wywalczyła brązowy medal, Daria Rutkowska w kategorii  2002 również sięgnęła po brąz.

Najstarszą zawodniczką reprezentującą SGA GDYNIA była Zuzanna Błaszyk. Był to pierwszy start tej zawodniczki po długiej przerwie związanej z kontuzją. Zuzannie Błaszczyk zabrakło setnych do podium, ostatecznie zajęła miejsce 4.

 

Wszystkim naszym Zawodniczkom oraz ich Trenerkom:  Ewie Gustafsson,  Joannie Pęgowskiej,  Annie Mrozińskiej,  Aleksadrze Szulc oraz Izabelli Kwiecień serdecznie gratulujemy!


facebook
kalendarz
galeria
video
sponsorzy
linki
OPP - 1%
Statut:
Statut-str1.jpg
Statut-str10.jpg
Statut-str2.jpg
Statut-str3.jpg
Statut-str4.jpg
Statut-str5.jpg
Statut-str6.jpg
Statut-str7.jpg
Statut-str8.jpg
Statut-str9.jpg
statut-str11.jpg