DOKUMENTY (ZOBACZ)

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

May 27, 2014

OLIMPIC HOPES GDYNIA 2014


W gdyńskiej Arenie w miniony weekend odbył się międzynarodowy Turniej „Olimpic Hopes” będący jednocześnie sprawdzianem dla Reprezentantek naszego kraju przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Baku, które odbędą się już za dwa tygodnie. Podczas Olimpic Hopes Reprezentantki Polski zaprezentowały się w dwóch drużynach:
Polska w składzie: Natalia Kozioł (SGA Gdynia), Sonia Pijanowska (KS Energetyk Poznań), Julia Wiśniewska (Jantar Gdynia) oraz Angela Kosoulieva (SGA Gdynia),
Polska 2 w składzie: Julia Woźniak (SGA Gdynia) oraz Julia Kondzioła ( UKS Błekitna Szczecin)
Pierwsza drużyna wywalczyła najwyższe miejsce na podium, zdobywając łącznie 85,599 punktów tym samym złoty medal. Nasza druga drużyna  natomiast zajęła miejsce piąte zdobywając punktów 75,850
Zawodniczki poza startami drużynowymi zaprezentowały się jako indywidualistki w 4 finałach z poszczególnymi przyborami.

W finale ze wstążką :
2.Natalia Kozioł (srebny medal)
3.Angela Kosoulieva (brązowy medal)
W finale z piłką:
2. Angela Kosoulieva (srebrny medal)
3. Sonia Pijanowska (brązowy medal )
W finale z maczugami:
2. Angela Kosoulieva (srebrny medal)
6. Natalia Kozioł
W finale z obręczą :
3. Julia Wiśniewska (brązowy medal)

5. Natalia Kozioł

Widzowie zgromadzeni w Arenie Gdynia mieli możliwość oglądać widowiskowe pokazy Reprezentacji Polski w układach zbiorowych, dla reprezentantek Polski w układach zbiorowych w składzie Natalia Sobolewska, Zuzanna Klajman, Lillanna Walczak, Julia Namaczyńska, Kubiak Aleksandra - był to również ostatni sprawdzian przed ME w Baku.
Kolejne widowisko dla widzów przygotowała Mistrzyni Polski Anna Czarniecka (SGA Gdyni) prezentując się w układzie pokazowym, aktualna Mistrzyni Polski przygotowująca się do Mistrzostw Świata w Turcji ( Izmir) , które odbędą się pod koniec sierpnia 2014 r.
Niezapomniane widowisko zaprezentowała nam również Anna Kwietniewska podczas swoich akrobacji powietrznych na kole. Pani Ania to była zawodniczka naszego klubu,  wielokrotna Mistrzyni Polski, Olimpijka z Atlanty, dwukrotna uczestniczka Mistrzostw Świata w gimnastyce artystycznej oraz sześciokrotna reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy. Ponadto jest finalistką popularnego programu rozrywkowego „Mam Talent”.
Ostatecznie Polskę na Mistrzostwach Europy reprezentować będą:
Angela Kosoulieva (SGA Gdynia), Natalia Kozioł (SGA Gdynia), Sonia Pijanowska ( KS Energetyk Poznań), Julia Wiśniewska (UKS Jantar Gdynia) oraz reprezentacja Polski w układach zbiorowych .
Warto podkreślić, iż wszystkie gdyńskie zawodniczki są uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni, która zapewnia im doskonałe zaplecze do treningu i z pewnością przyczynia się do odnoszenia sukcesów.
Gratulujemy również naszej kadrze szkoleniowej oraz oczywiście Reprezentantkom Polski tak udanych startów. Jednocześnie życzymy równie dużych sukcesów na ME w Baku.
TURNIEJ WSPIERANY BYŁ PRZEZ MIASTO GDYNIA.
facebook
kalendarz
galeria
video
sponsorzy
linki
OPP - 1%
Statut:
Statut-str1.jpg
Statut-str10.jpg
Statut-str2.jpg
Statut-str3.jpg
Statut-str4.jpg
Statut-str5.jpg
Statut-str6.jpg
Statut-str7.jpg
Statut-str8.jpg
Statut-str9.jpg
statut-str11.jpg