DOKUMENTY (ZOBACZ)

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

May 27, 2014

PODZIĘKOWANIA


PODZIĘKOWANIA

 

Za nami duże przedsięwzięcie organizacyjne – dwa międzynarodowe Turnieje Olimpic Hopes oraz 3rd Balic Junior Cup Gdynia 2014. Oba odbyły się w Arenie Gdynia w miniony weekend. Organizacja zawodów współorganizowana była przez: Polski Związek Gimnastyczny we współpracy ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Gdyni, oraz klubami: UKS Jantar Gdynia i SGA Gdynia.

Wspólna współpraca wymienionych instytucji w naszym odczuciu zakończyła się sukcesem organizacyjnym.  Mamy nadzieję, że tenże sukces uda nam się cyklicznie powtarzać.

Bez wsparcia Urzędu Miasta Gdynia, Marszałka Województwa Pomorskiego, Ministerstwa Sportu oraz mediów Polsat Sport, Radio Gdańsk, Dziennik Bałtycki -organizacja Międzynarodowego Turnieju byłaby niemożliwa. Dlatego klub SGA Gdynia jako współorganizator dziękuje za Państwa wkład . Jednocześnie śmiało możemy zapewnić, że nasze miasto Gdynia zyskało w oczach przyjezdnych ekip z jedenastu krajów uznanie za gościnność oraz profesjonalną organizację zawodów.

 

Nie sposób zapomnieć o Naszej Całej Kadrze Trenerskiej – wszystko zaczęło się od ich inicjatywy, za którą dziękujemy. Dziękujemy również Rodzicom gimnastyczek, którzy wykazali się zaangażowaniem i wsparciem.

Wszystkie zawodniczki poza dobrymi wspomnieniami, zabrały ze sobą wiele nagród, upominków  , które mogliśmy im zafundować dzięki nieocenionej hojności Sponsorów.

Dziękujemy również współorganizatorom za miłą współpracę. Turniej na skalę międzynarodową  uważamy za bardzo udany zarówno pod względem organizacyjnym, promocyjnym dla miasta Gdyni oraz niszowej dyscypliny jaką jest gimnastyka artystyczna, ale również pod względem sportowym - wszystko powiodło się na medal!

 

Z wyrazami Szacunku

 

Zarząd SGA Gdynia

 

facebook
kalendarz
galeria
video
sponsorzy
linki
OPP - 1%
Statut:
Statut-str1.jpg
Statut-str10.jpg
Statut-str2.jpg
Statut-str3.jpg
Statut-str4.jpg
Statut-str5.jpg
Statut-str6.jpg
Statut-str7.jpg
Statut-str8.jpg
Statut-str9.jpg
statut-str11.jpg