DOKUMENTY (ZOBACZ)

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Mar 2, 2015

CARRAMBA CUP KATOWICE 2015


W miniony weekend w Katowicach odbył się już po raz czwarty międzynarodowy turniej gimnastyczny "Carramba Cup". W turnieju wzieły udział nasze zawodniczki, w różnych kategoriach wiekowych. W kategorii dzieci z rocznika 2007 4 miejsce wywalczyła Agata Naszka, 5 miejsce Patrycja Gawior i 9 Lena Bagińska.

Jestem bardzo zadowolona z występu wszystkich dziewczynek. Dla Lenki były to pierwsze wyjazdowe zawody, wykonała swój program najlepiej jak mogła na dzień dzisiejszy. Dla Agaty i Patrycji był to już 4 poważny występ. Śmiało można powiedzieć, że jeden z lepszych. Dziewczynki robią duże postępy, a rozwój jest dla mnie najważniejszy - skomentowała po turnieju trenerka Anna Mrozińska.

W kategorii juniorek młodszych 12 miejsce w wieloboju zajeła Kornelia Pacholec, a w układzie taneczno - akrobatycznym wywalczyła brązowy medal. Natomiast wśród juniorek najlepszą Polką okazała się nasza zawodniczka Weronika Berniak, zajmując 3 miejsce w wieloboju i 2 w układzie taneczno-akrobatycznym. Tuż za nią zarówno w wieloboju jak i w układzie taneczno-akobatycznym uplasowała się Natalia Kozioł.
Zawodniczki te są uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni.

Dla naszych juniorek był to pierwszy start w tym sezonie. Bardzo dobrze zaprezentowała się Weronika, która udowodniła nam,że cieżka praca przynosi efekty.Należy być tylko cierpliwym. Natalia nie ustrzegła się błędów, mimo to w nowych programach prezentuje się dobrze. Musimy więcej pracować, aby w kolejnym starcie,który już 8 marca ilość błędów zredukować do minimum - dodaje Anna Mrozińska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach!

facebook
kalendarz
galeria
video
sponsorzy
linki
OPP - 1%
Statut:
Statut-str1.jpg
Statut-str10.jpg
Statut-str2.jpg
Statut-str3.jpg
Statut-str4.jpg
Statut-str5.jpg
Statut-str6.jpg
Statut-str7.jpg
Statut-str8.jpg
Statut-str9.jpg
statut-str11.jpg