Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Jun 14, 2015

IMP JUNIOREK I SENIOREK IŁAWA 2015

SGA GDYNIA w doskonałej formie!
Zakończyły się zmagania juniorek i seniorek w wieloboju Indywidualnych Mistrzostw Polski w Łomiankach.
W kategorii seniorek po raz kolejny złoto wywalczyła Anna Czarniecka! Na drugim stopniu podium uplasowała się Angela Kosoulieva a brązowy medal wywalczyła Marta Kulesza. Wszystkie trzy miejsca na podium dla SGA GDYNIA Emotikon smile Dodatkowo jeszcze Julia Woźniak zajęła miejsce czwarte.
"Jest to ogromny sukces naszego klubu, cieszymy się z doskonałych osiągnięć naszych podopiecznych i jutro walczymy w finałach w poszczególnych przyborach o kolejne medale" - komentuje po starcie trenerka Maria Mrozinska.
W kategorii juniorek Natalia Kozioł była bardzo blisko wywalczenia trzeciego złota w swojej karierze sportowej. Zabrakło 0.1 punkta i zostaje dziś Wicemistrzynią Polski na rok 2015. Złoto zdobywa Natalia Kulig - reprezentantka klubu MKS Widzew Łódź a brąz trafia do Natalii Wiśniewskiej z klubu Jantar Gdynia.
Weronika Berniak ostatecznie zajmuje miejsce 5 ze stratą 0.15 do brązowego medalu a Klaudia Grochalska i Natalia Baumert kończa rywalizację na miejscu 17 i 19.
" Turniej trwa dalej. Dziś zabrakło do złota i brązu niewiele, ale jutro walczymy dalej. Natalia i Weronika zakwalifikowały się do finałów w poszczególnych przyborach. Natalia do trzech a Weronika do czterech. "Jestem zadowolona z postawy moich zawodniczek, które walczyły do ostatniej sekundy. Jestem pewna, że jutro dadzą z siebie wszystko, by sięgnąć po medale" komentuje po starcie trenerka Anna Mrozinska.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za udane starty w finałach!!!