Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

May 31, 2015

II EDYCJA PUCHARU POLSKI

Podczas II edycji Pucharu Polski, rozgrywanego na obiektach ZSSO w Gdyni 5x na najwyższym stopniu podium stanęła Natalia Kozioł w kategorii juniorek i Angela Kosoulieva w kategorii seniorek.

Obie nasze zawodniczki wygrały wieloboj w swoich kategoriach oraz okazały się najlepsze we wszystkich przyborach!

W kategorii seniorek na drugim stopniu podium 5x stanęła również nasza reprezentantka - Marta Kulesza. Julia Woźniak natomiast w wieloboju zajęła 7 miejsce a najlepszy występ z obręczą pozwolił na zdobycie 3 miejsca w tym układzie.

Dodatkowo w kategorii juniorek w wieloboju 8 miejsce zdobyła Weronika Berniak a w poszczególnych przyborach jeszcze 3x znalazła się w najlepszej "ósemce". 4 miejsce w układzie ze skakanką, 5 z obręczą, 8 w układzie z piłką.
W tej kategorii nasz klub reprezentowały jeszcze dwie nasze zawodniczki. Natalia Baumert zajęła miejsce 17 a Klaudia Grochalska uplasowała się na miejscu 18.

Wszystkie nasze zawodniczki są uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni.
Bardzo serdecznie gratulujemy znakomitych wyników i dziękujemy wszystkich tym, którzy przyczyniają się do tych sukcesów.
Za 2 tygodnie Mistrzostwa Polski w Łomiankach. Trzymamy kciuki!!!