DOKUMENTY (ZOBACZ)

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Sep 27, 2015

III EDYCJA PUCHARU POLSKI - KATOWICE


SGA GDYNIA ponownie najlepsze
3 Edycja Pucharu Polski i 3 zwycięstwo w wieloboju Angeli Kousoulievy w kategorii seniorek oraz Natalii Kozioł w kategorii juniorek!Nasze wszystkie zawodniczki zaprezentowały się bardzo dobrze. Poniżej szczegółowe wyniki:

Wielobój seniorek:
1.Angela Kosoulieva SGA GDYNIA
2.Julia Woźniak SGA GDYNIA
3.Roksana Zduniak PTG SOKÓŁ KRAKÓW

Wielobój juniorek:
1.Natalia Kozioł SGA GDYNIA
2.Julia Wiśniewska UKS JANTAR GDYNIA
3.Wiktoria Mielec PTG SOKÓŁ KRAKÓW 
4.Natalia Wiśniewska UKS JANTAR GDYNIA
5.Natalia Kulig WIDZEW ŁÓDŹ
6.Aleksandra Chełmecka PTG SOKÓŁ KRAKÓW
7.Julia Kondzioła UKS BŁĘKITNA SZCZECIN
8.Weronika Berniak SGA GDYNIA
...
20.Natalia Baumert SGA GDYNIA 
21.Klaudia Grochalska SGA GDYNIA

Seniorki układ z obręczą:
1.Angela Kosoulieva SGA GDYNIA
2.Julia Woźniak SGA GDYNIA 
3.Mariola Dubiel WIDZEW ŁÓDŹ

Seniorki układ z piłką:
1.Angela Kosoulieva SGA GDYNIA 
2.Roksana Zduniak PTG SOKÓŁ KRAKÓW 
3.Julia Woźniak SGA GDYNIA 

Seniorki układ z maczugami:
1.Angela Kosoulieva SGA GDYNIA
2.Julia Wozniak SGA GDYNIA
3.Roksana Zduniak PTG SOKÓŁ KRAKÓW

Seniorki układ ze wstążką:
1.Angela Kosoulieva SGA GDYNIA 
2.Julia Woźniak SGA GDYNIA
3.Roksana Zduniak PTG SOKÓŁ

Juniorki układ ze skakanką:
1.Julia Wiśniewska UKS JANTAR GDYNIA
2.Natalia Kozioł SGA GDYNIA
3.Natalia Wiśniewska UKS JANTAR GDYNIA
4.Wiktoria Mielec PTG SOKÓŁ KRAKÓW
5.Jessica Paraszczak SG LEGION WARSZAWA
6.Weronika Berniak SGA GDYNIA
7.Julia Kondzioła UKS BŁĘKITNA SZCZECIN
8.Natalia Kulig WIDZEW ŁÓDŹ

Juniorki układ z obręczą:
1.Julia Wiśniewska UKS JANTAR GDYNIA
2.Natalia Kozioł SGA GDYNIA
3.Weronika Berniak SGA GDYNIA
4.Aleksandra Chełmecka PTG SOKÓŁ KRAKÓW 
5.Julia Kondzioła UKS BŁĘKITNA SZCZECIN
6.Natalia Kulig WIDZEW ŁÓDŹ 
7.Wiktora Mielec PTG SOKÓŁ KRAKÓW 
8.Natalia Wiśniewska UKS JANTAR GDYNIA

Juniorki układ z piłką:
1.Natalia Kozioł SGA GDYNIA 
2.Wiktoria Mielec PTG SOKÓŁ KRAKÓW 
3.Natalia Wiśniewska UKS JANTAR GDYNIA
4.Natalia Kulig WIDZEW ŁÓDŹ 
5.Julia Wiśniewska UKS JANTAR GDYNIA
6.Aleksandra Chełmecka PTG SOKÓŁ KRAKÓW 
7.Małgorzata Romaniuk UKS BŁĘKITNA SZCZECIN
8.Julia Chochół PTG SOKÓŁ KRAKÓW

Juniorki układ z maczugami:
1.Natalia Kozioł SGA GDYNIA 
2.Julia Wiśniewska UKS JANTAR GDYNIA
3.Natalia Wiśniewska UKS JANTAR GDYNIA
4.Wiktoria Mielec PTG SOKÓŁ KRAKÓW 
5.Natalia Kulig WIDZEW ŁÓDŹ 
6.Aleksandra Chełmecka PTG SOKÓŁ KRAKÓW 
7.Paula Mochtak UKS PM WARSZAWA
8.Julia Kondzioła UKS BŁĘKITNA SZCZECIN


Gratulujemy serdecznie!!!





facebook
kalendarz
galeria
video
sponsorzy
linki
OPP - 1%
Statut:
Statut-str1.jpg
Statut-str10.jpg
Statut-str2.jpg
Statut-str3.jpg
Statut-str4.jpg
Statut-str5.jpg
Statut-str6.jpg
Statut-str7.jpg
Statut-str8.jpg
Statut-str9.jpg
statut-str11.jpg