DOKUMENTY (ZOBACZ)

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Nov 15, 2015

DOMINACJA SGA GDYNIA PODCZAS DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK I SENIOREK oraz FINAŁU PUCHARU POLSKI!!


Po raz 4 z rzędu nasze Juniorki zdobyły złoty medal i tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorek w skladzie:Natalia Kozioł, Weronika Berniak, Klaudia Grochalska. Wg przepisów 3 zawodniczki z danego klubu,ktore otrzymały najwyższe oceny tworzą drużynę, jednak trenerka Anna Mrozińska postanowiła wyróżnić czwartą gimnastyczkę naszego klubu - Natalię Baumert, która zapracowała również na ten sukces i przekazała jej swój medal,który sama otrzymała.
Tak samo świetnie spisały się nasze seniorki, ktore drugi raz z rzedu zdobywają zloty medal!Angela Kosoulieva i Julia Woźniak.
W kategorii seniorek tylko dwie zawodniczki tworzą drużynę. 

W roku 2015 odbyły się 3 edycje Pucharu Polski, Indywidualne Mistrzostwa Polski oraz Drużynowe Mistrzostwa Polski, na których zawodniczki punktowały indywidualnie za zajęte miejsce w danych zawodach.4 z 5 najlepszych wyników pozwoliły wyłonić najlepsze zawodniczki w wieloboju jak i w poszczególnych przyborach w kategorii Juniorek i Seniorek. 
Tytuł najlepszej seniorki na rok 2015 w wieloboju i we wszystkich przyborach uzyskała Angela Kosoulieva!
Tytuł najlepszej juniorki na rok 2015 w wieloboju i we wszystkich przyborach uzyskała Natalia Kozioł! 
Vicemistrzynią Seniorek w wieloboju i we wszystkich przyborach została Julia Woźniak! Natomiast Weronika Berniak w pierwszym roku startów w kategorii juniorek została sklasyfikowana na 6 miejscu w wieloboju a na najniższy stopień podium wskoczyła w układzie ze skakanką! 

Ogromne gratulacje dla zawodniczek, trenerek: Maria Mrozinskiej, Anny Mrozinskiej i choreografów: Izabelli Kwiecień, Aleksandrze Szulc, Barbarze Pituch.

Dodatkowo kierujemy wielkie podziękowania do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi za współorganizację zawodów, jak również do Miasta Rumia, Miasta Gdynia, wszystkich sponsorów i rodziców zawodniczek naszego klubu za okazałe wsparcie.

facebook
kalendarz
galeria
video
sponsorzy
linki
OPP - 1%
Statut:
Statut-str1.jpg
Statut-str10.jpg
Statut-str2.jpg
Statut-str3.jpg
Statut-str4.jpg
Statut-str5.jpg
Statut-str6.jpg
Statut-str7.jpg
Statut-str8.jpg
Statut-str9.jpg
statut-str11.jpg