DOKUMENTY (ZOBACZ)

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Jan 2, 2012

SYLWESTROWE SZALEŃSTWO KLUBU KIBICA- 2011 R.


Jak przystało na świetnie zorganizowaną grupę społeczna jaką jest Klub Kibica SGA Gdynia, sylwestrową noc członkowie klubu spędzili razem w Dworku Oleńka w Tuchomiu. Nie zabrakło również mini balu dla zawodniczek Klubu.

Zabawa była szampańska, królem parkietu jednogłośnie okrzyknięty został Pan Arkadiusz. W, choć po piętach deptał mu Jarosław. R. Królowie parkietu zostali jednocześnie typowani do roli Elfów na przyszłorocznym zakończeniu sezonu.

Zawodniczki pod nieobecność Pań Trenerek ( bardzo żałujemy, że ich zabrakło- liczymy na poprawę w przyszłym roku)- mogły poszaleć nie tylko na parkiecie ale i kulinarnie. Oczywiście w Nowy Rok, jak przystało na profesjonalnych sportowców, dziewczyny pod okiem mocno zmęczonych rodziców, spaliły wszystkie zbędne kalorie, na oblodzonym ( co im nie przeszkadzało) placu zabaw Dworku Oleńska. I tym razem mogły liczyć na „Króla Parkietu”, który mimo lekkiego zmęczenia, urządził dziewczynom zabawę w berka- złapał wszystkie- gratulujemy kondycji.

Można by długo pisać o przedniej zabawie w tę sylwestrową noc…

Życzymy wszystkim ( również tym nieobecnym) Szczęśliwego Nowego Roku 2012, zawodniczkom osiągnięć sportowych, trenerkom wytrwałości.


facebook
kalendarz
galeria
video
sponsorzy
linki
OPP - 1%
Statut:
Statut-str1.jpg
Statut-str10.jpg
Statut-str2.jpg
Statut-str3.jpg
Statut-str4.jpg
Statut-str5.jpg
Statut-str6.jpg
Statut-str7.jpg
Statut-str8.jpg
Statut-str9.jpg
statut-str11.jpg