Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Oct 31, 2011

MPZ i DPP - Łódź

W dniach 28-30.10.2011 w Łodzi równolegle odbył się Drużynowy Puchar PolskiMistrzostwa Polski Zbiorówek. Nasze zawodniczki zaliczyły kolejny bardzo udany start. Anna Czarniecka zdobyła złoty medal w wieloboju w klasie mistrzowskiej, jest ona podopieczną Pani Joanny Pęgowskiej. Natomiast w klasie I na drugim miejscu uplasowała się Marta Kulesza, a w klasie II złoty medal zdobyła Kasia Romaniuk. Zawodniczki te trenuje Pani Ewa Gustafsson.W klasie III trzecie miejsce zajęła Nadia Walczak, którą trenuje Pani Anna Mrozińska, natomiast w klasie młodzieżowej Daria Rutkowska zajęła dziewiąte miejsce, która jest zawodniczką J. Pęgowskiej. Starty tych zawodniczek uplasowały nasz klub na drugim miejscu DPP.
W MPZ nasza zbiorówka klasy II wywalczyła złoty medal.W skład weszły czołowe zawodniczki naszego klubu z tej klasy: Błaszczyk Zuzanna, Kosoulieva Angela, Kozioł Natalia, Maszota Paulina, Romaniuk Katarzyna i Woźniak Julia.Do startu przygotowały je Panie Anna Mrozińska i Maria Mrozińska
Po dwóch latach przerwy mogliśmy zobaczyć również trzy zespoły seniorek, wśród których wystąpiła nasza Reprezentacja Polski trenowane przez Panią Marię Mrozińska i Anne Mrozińską, w której skład wchodzą również zawodniczki SGA GDYNIA: Aleksandra Wójcik, Natalia Sobolewska, Monika Raszke, Katarzyna Żuchlińska
Zawodniczkom i trenerkom gratulujemy !!!