DOKUMENTY (ZOBACZ)

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Mar 27, 2012

I EDYCJA BALTIC JUNIOR CUP GDYNIA 2012


Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej  oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w gimnastyce artystycznej w Gdyni - były gospodarzami pierwszej edycji międzynarodowych zawodów w gimnastyce artystycznej  - BALTIC RYTHMIC GYMNASTICS JUNIOR CUP , dla zawodniczek w trzech kategoriach wiekowych - od 11 do 15 lat.

Po raz pierwszy zawody były transmitowane on- line ,  w Internecie zobaczyło nas 2600 osób- to wielki sukces.

Zmagania zawodniczek z łącznie 6 krajów-  oraz przygotowanie zawodów uważamy za bardzo udane.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy współorganizatorom zawodów- szczególnie Panu Dyrektorowi Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni Panu Markowi Prusakowi oraz wszystkim pracownikom szkoły, przybyłym gościom- szczególnie przedstawicielom Prezydenta Miasta Gdyni oraz Urzędu Miasta Gdynia, przedstawicielom Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gdyni-  którym zawdzięczamy pomoc w organizacji zawodów.  Dziękujemy sponsorom za swój wkład w zawody, trenerom, zawodniczkom, rodzicom…:) ♥

 

Do zobaczenia za rok na II edycji zawodów II BALTIC RYTHMIC GYMNASTICS JUNIOR CUP.

 

Wyniki:

 

Pre Junior- rocznik 2001:

 

  1. Walczak Nadia- SGA Gdynia
  2. Danguole Udraite- LTU
  3. Grochalska Klaudia- SGA Gdynia

 

4. Gawior Agnieszka – SGA Gdynia

7. Baumert Natalia- SGA Gdynia

 

Pre Junior- rocznik 2000:

 

  1. Ismayilova Zuleykha- AZE
  2. Kozioł Natalia – SGA Gdynia
  3. Paraszczak Jessica- UKS Irina Warszawa

 

4. Błaszczyk Zuzanna- SGA Gdynia

10. Maszota Paulina- SGA Gdynia

Junior- rocznik 1999:

 

  1. Kosoulieva Angela- SGA Gdynia
  2. Romaniuk Katarzyna- SGA Gdynia
  3. Pronchenko Weronika- LTU

 

5. Woźniak Julia- SGA Gdynia

Junior- rocznik 1998

 

  1. Shafizada Gulsum- AZE
  2. Niftaliyeva Nilufar- AZE
  3. Kulesza Marta- POL

 

9. Pietrzak Katarzyna- SGA Gdynia

 

Junior- rocznik 1997

 

  1. Mendelson Nataly- ISR
  2. Kozłowska Malwina- POL
  3. Rywalska Angelika- UKS Jantar Gdynia

4. Bąk Dagmara- SGA Gdynia

 

Zawodniczkom i Trenerkom serdecznie gratulujemy.


facebook
kalendarz
galeria
video
sponsorzy
linki
OPP - 1%
Statut:
Statut-str1.jpg
Statut-str10.jpg
Statut-str2.jpg
Statut-str3.jpg
Statut-str4.jpg
Statut-str5.jpg
Statut-str6.jpg
Statut-str7.jpg
Statut-str8.jpg
Statut-str9.jpg
statut-str11.jpg