Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Apr 23, 2012

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK I SENIOREK- GIŻYCKO 2012

Tegoroczne Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek i seniorek w gimnastyce artystycznej odbyły się w dniach 20-22.04.2012. Zawody rozegrane zostały w nowej hali sportowej Centralnego Ośrodka Sportu w Giżycku przy ulicy Moniuszki 22.Wielobój juniorek i seniorek zaplanowany został na piątek i sobotę. Najlepsze zawodniczki z wieloboju wystąpiły w niedzielnych finałach z poszczególnymi przyborami.

Nasze zawodniczki naszego klubu uplasowały się na następujących miejscach:Wielobój:

Marta Kulesza- 2 miejsce,
Katarzyna Romaniuk- 5 miejsce,
Angela Kosoulieva- 7 miejsce,
Dagmara Bąk- 9 miejsce,
Julia Wożniak- 12 miejsce,
Katarzyna Pietrzak- 24 miejsce.

W finałach z przyborami niepokonana była  Marta Kulesza, która zdobyła we wszystkich trzech układach z przyborami złote medale, Kasia w układzie z obręczą zajęła 5 miejsce, w układzie z piłka miejsce 2, z maczugami 7 oraz w układzie ze wstążka miejsce 7.Angela w układzie z obręczą i maczugami zajęła 8 miejsca oraz w układzie ze wstążką 5. Dagmara zajęła 7 miejsce w finale z obręczą i 8 miejsce w układzie z piłką.

Trenerkom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy.