Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Apr 22, 2012

VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR BESKIDU

VII Ogólnopolski Turniej o Puchar Beskidów w Gimnastyce Artystycznej okazał się rekordowy. Do Bielska-Białej przyjechało 150 zawodniczek z całej Polski, które wystartowały w różnych kategoriach.

Zawodniczki miały do wykonania różne układy: ze skakanką, obręczą, piłką, wstążką i maczugami. Poziom zawodów jak zwykle był bardzo wysoki, a zawodniczki na planszy prezentowały się znakomicie.

Nasz Klub reprezentowało osiem zawodniczek, które zacięcie walczyły o podium.

Wśród najmłodszych reprezentantek SGA Gdynia – mogliśmy zobaczyć:

Aleksandrę Gorlikowską, Kornelię Pacholec oraz Darię Rutkowską.

W klasie Juniorek Młodszych: Natalia Kozioł , która w zaciętej rywalizacji zajęła 3 miejsce w wieloboju oraz 2 w układzie z piłką. Zuzanna Błaszczyk zajęła mocne 4 miejsce w wieloboju oraz 4 miejsce w układzie z piłką i 4 w układzie ze wstążka. Paulina Maszota wywalczyła 6 miejsce w wieloboju oraz 3 miejsce na podium w układzie ze wstążką, z piłką zajęła 8 miejsce.

Rywalizacja wśród Juniorek była bardzo zacięta, nasz klub reprezentowały Julia Woźniak oraz Katarzyna Romaniuk.

Kasia nie dała za wygraną i w wieloboju oraz w układzie z piłką zajęła  pierwsze miejsce, w układzie ze wstążką była trzecia a w układzie z obręczą 1.

Julia Woźniak w wieloboju zajęła 4 miejsce, w układzie z piłką 3 miejsce,  z obręczą 5, ze wstążką 4.

Były to bardzo udane starty dla naszych zawodniczek, którym serdecznie gratulujemy. Zawodniczki trenowane są przez Annę Mrozińską, Joannę Pęgowską, Ewę Gustafsson oraz Marię Mrozińską- trenerkom gratulujemy. Dziekujemy Pani Oli za ...wszystko:)