DOKUMENTY (ZOBACZ)

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Nov 10, 2011

VI OGÓLNOPOLSKIE OTWARTE MISTRZOSTWA UKS-ów - SZCZECIN – 2011


W ubiegły weekend odbyły się VI Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa UKS- ów w Szczecinie. Zawodniczki SGA Gdynia i tym razem nie zawiodły.

W kategorii juniorek reprezentowały nasz klub Dagmara Bąk, która zarówno w wieloboju jak i w finale uplasowała się na mocnej trzeciej pozycji- zdobywając dwa brązowe medale. W tej samej kategorii Katarzyna Pietrzak zajęła 9 i 7 miejsce – trenerką obu zawodniczek jest Pani Ewa Gustafsson.

W rywalizacji juniorek młodszych nasz klub reprezentowały Julia Woźniak, Paulina Maszota oraz Zuzanna Błaszczyk- trenowane przez Annę Mrozińską i Marię Mrozińską.

W wieloboju zajęły IV, V i VI miejsce. W finale mogły nas reprezentować tylko dwie zawodniczki, były to Paulina Maszota, która zajęła II miejsce w układzie ze wstążką oraz Zuzanna Błaszczyk, która uplasowała się na IV miejscu w układzie z maczugami.

W klasie III reprezentowała nas Daria Rutkowska, która zajęła 12 miejsce.  W klasie III na podium stanęła Kornelia Pacholec a Aleksandra Gorlikowska zajęła 6 miejsce- wszystkie trzy zawodniczki trenuje Pani Joanna Pęgowska.

Wszystkim zawodniczkom oraz Trenerkom gratulujemy sukcesów i zyczymy kolejnych udanych startów.


facebook
kalendarz
galeria
video
sponsorzy
linki
OPP - 1%
Statut:
Statut-str1.jpg
Statut-str10.jpg
Statut-str2.jpg
Statut-str3.jpg
Statut-str4.jpg
Statut-str5.jpg
Statut-str6.jpg
Statut-str7.jpg
Statut-str8.jpg
Statut-str9.jpg
statut-str11.jpg