Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Mar 11, 2013

GRAND PRIX POLSKI JUNIOREK I SENIOREK ORAZ ZAKOŃCZENIE KARIERY JOANNY MITROSZ

W dniach 9 - 10 marca w Szkole Mistrzostwa Sportowego, przy ulicy Władysława IV 54 w Gdyni odbyły się zawody w gimnastyce artystycznej - Grand Prix Polski 2013. W zawodach udział wzięły najlepsze juniorki i seniorki z całej Polski.

Zawodniczki SGA Gdynia tradycyjnie spisały się na medal. W kategorii Juniorek I miejsce zajęła Angela Kosoulieva, III miejsce Marta Kulesza, a tuż za podium na czwartym miejscu uplasowała się Katarzyna Romaniuk.

W kategorii Seniorek  5 miejsce zajęła Natalia Sobolewska, Karolina Trzonkowska uplasowała się na 9 miejscu, Joanna Sawicka na miejscu 10.

Wszytskie zawodniczki z Gdyni są uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni.

Podczas zawodów, ramach konsultacji, zaprezentowała się także zbiorówka SMS Gdynia w kategorii juniorek, która przygotowuje się do Mistrzostw Europy. Zespół tworzą: Natalia Kozioł, Julia Wiśniewska, Julia Woźniak, Zuzanna Błaszczyk, Zuzanna Peszkowska, Paulina Mikuła.

W sobotę o godzinie 17.00 odbyło się także uroczyste zakończenie kariery Joanny Mitrosz, reprezentantki Polski na igrzyskach w Pekinie i Londynie. Gimnastyczka z wieloma sukcesami na koncie,  wiele lat godnie reprezentowała Gdynię na zawodach zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej, dostarczając nam wielu niezapomnianych wrażeń.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wytrwałości  i życzymy powodzenia na kolejnym etapie życia.

Zawodniczkom i trenerkom serdecznie gratulujemy.