DOKUMENTY (ZOBACZ)

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Mar 26, 2013

BALTIC JUNIOR CUP 2_ GDYNIA 2013


Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Gdynia oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Gdyni - były gospodarzami drugiej edycji międzynarodowych zawodów w gimnastyce artystycznej  - BALTIC RYTHMIC GYMNASTICS JUNIOR CUP GDYNIA 2013,który odbył się 23-24.03.2013r.

W turnieju udział wzięły reprezentantki z Polski, Azerbejdżanu, Litwy, Rosji oraz Słowacji. Zmagania zawodniczek trwały dwa dni, w  startach indywidualnych i zespołowych. Na planszy rywalizowały zawodniczki w kategorii młodziczek, juniorek młodszych i juniorek. W zawodach startowały także gimnastyczki z Gdyni- w rywalizacji indywidualnej zaprezentowały się  zawodniczki z klubu SGA Gdynia i UKS Jantar Gdynia, a w układach zespołowych reprezentantki Szkoły Mistrzostwa Sportowego.
Po raz drugi zawody te były transmitowane on- line ,  tym razem dzięki zaproszonym gościom: Barny Thierolf, Marc Schuirmann  , Roman Hudzik- którzy zadbali o oprawę fotograficzną zawodów.

 

Reprezentantki Azerbejdżanu zdominowały rywalizację wśród juniorek .W układach indywidualnych zwyciężyła Zuleykha Ismayilova uzyskując najwyższe noty w obu wykonywanych układach. Drugie i trzecie miejsca na podium zajęły reprezentantki Polski - Angela Kosoulieva oraz Sonia Pijanowska.
W układach zespołowych juniorek reprezentacja Azerbejdżanu zajęła pierwsze miejsce zarówno w wieloboju jak i w finale. Miejsca na podium w tej konkurencji wywalczyła Reprezentacja Gdyni zajmując trzecią lokatę w wieloboju oraz drugą w finale.

Wśród juniorek młodszych pierwsze miejsce w wieloboju zdobyła reprezentantka Litwy Udraite Danguole, . Ponadto ta gimnastyczka zdobyła również oba pierwsze miejsca w poszczególnych układach z przyborami. W wieloboju drugie miejsce zajęła Nadia Walczak (SGA Gdynia), a na trzecie Weronika Berniak (PTG Sokół Kraków).W poszczególnych układach z przyborami na podium stanęły również inne gdynianki: : Natalia Wiśniewska (UKS Jantar Gdynia) i Klaudia Grocholska (SGA Gdynia)
W najmłodszej kategorii wiekowej - wśród młodziczek – dwa pierwsze miejsca w wieloboju zajęły reprezentantki Rosji- pierwsze Maria Asanova, drugie Elizavieta Aniskina, a trzecie miejsce zajęła Kornelia Pacholec (SGA Gdynia).

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy współorganizatorom zawodów- szczególnie Panu Dyrektorowi Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni Panu Markowi Prusakowi oraz wszystkim pracownikom szkoły, przybyłym gościom- szczególnie przedstawicielom Prezydenta Miasta Gdyni ,przedstawicielom Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gdyni-  którym zawdzięczamy pomoc w organizacji zawodów.  Dziękujemy sponsorom za swój wkład w zawody, trenerom, zawodniczkom, rodzicom…:) ♥

Szczególne podziękowania należą się Firmom:

MIASTO GDYNIA- www.gdynia.pl
GDYŃSKI OŚRODEK SPORTU I REKRAACJI- www.gdyniasport.pl
SALON - www.allyouneedspa.pl
PORTAL WRAZ Z MARKĄ WIODĄCĄ ATLAS- www.atlasfachowca.pl www.atlas.com.pl
EKSLUZYWNE STUDIO PŁYTEK I DREWNA- http://studiodago.pl/
MARKET BUDOWLANY GDYNIA- www.nomi.pl
AKCESORIA DO GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ- http://www.merino-sport.pl/

IKEA- www.ikea.com.pl

PRACOWNIA SITODRUKU TOMEX- www.tomexsc.pl

ARTRON- WWW.artron.pl

Do zobaczenia za rok na III edycji zawodów  BALTIC RYTHMIC GYMNASTICS JUNIOR CUP – mamy nadzieję, że w Hali widowiskowo-sportowej w Gdyni.

Wyniki:

Wielobój juniorek (24.03.2013):
1. Zuleykha Ismayilova (AZE) - 29,633
2. Angela Kosoulieva (POL) - 28,500
3. Sonia Pijanowska (POL) - 26,267
4. Marta Nowicka (POL) - 24,700
5. Julia Kondzioła (UKS Błękitna Szczecin) - 24,384
6. Karolina Turciakova (SVK) - 23,433
7. Kristina Pritzova (SVK) - 22,984
8. Karolina Stettner (SGA Bielsko Biała) - 22,067
9. Magdalena Pilch (SGA Bielsko Biała) - 21,200
10. Adrianna Szatan (SGA Bielsko Biała) - 21,083
11. Alicja Hojda (PTG Sokół Kraków) - 21,000
12. Małgorzata Romaniuk (UKS Błękitna Szczecin) - 20,650
13. Angelika Kobylińska (UKS Jantar Gdynia) - 19,550
14. Kinga Małaniuk (AWF IKS Warszawa) - 19,150
15. Justyna Wójcikowska (UKS Błękitna Szczecin) - 19,017
16. Karmen Batista (MKS Kusy Szczecin) - 17,083
17. Katarzyna Romaniuk (POL) - 11,200 ( Kasia została wycofana z zawodów)

Juniorki - wstążka (23.03.2013):
1. Zuleykha Ismayilova (AZE) - 14,833
2. Angela Kosoulieva (POL) - 14,400
3. Sonia Pijanowska (POL) - 13,667
4. Marta Nowicka (POL) - 13,283
5. Karolina Stettner (SGA Bielsko Biała) - 11,700
6. Julia Kondzioła (UKS Błękitna Szczecin) - 11,617
7. Karolina Turciakova (SVK) - 11,533
8. Kristina Pritzova (SVK) - 11,367
...

Juniorki - przybór do wyboru (24.03.2013):
1. Zuleykha Ismayilova (AZE) - 14,800
2. Angela Kosoulieva (POL) - 14,100
3. Julia Kondzioła (UKS Błękitna Szczecin) - 12,767
4. Sonia Pijanowska (POL) - 12,600
5. Karolina Turciakova (SVK) - 11,900
6. Kristina Pritzova (SVK) - 11,617
7. Marta Nowicka (POL) - 11,417
8. Adrianna Szatan (SGA Bielsko Biała) - 11,383
...


Układy zespołowe juniorek - wielobój (23.03.2013):
1. Azerbejdżan - 31,083
2. Litwa - 25,433
3. Gdynia - 24,500
4. Słowacja - 22,033
5. Szczecin - 21,467

Układy zespołowe juniorek - finał (24.03.2013):
1. Azerbejdżan - 16,267
2. Gdynia - 14,933
3. Litwa - 13,767
4. Słowacja - 12,183
5. Szczecin - 11,433


Wielobój juniorek młodszych (23.03.2013):
1. Danguole Udraite (LTU) - 25,216
2. Nadia Walczak (SGA Gdynia) - 24,400
3. Weronika Berniak (PTG Sokół Kraków) - 23,833
4. Natalia Wiśniewska (UKS Jantar Gdynia) - 23,466
5. Natalia Krzyżanowska (UKS Jantar Gdynia) - 23,066
6. Klaudia Grochalska (SGA Gdynia) - 22,700
7. Ada Gudel (UKS Jantar Gdynia) - 22,350
8. Domante Sharkauskaite (LTU) - 22,317
9. Natalia Baumert (SGA Gdynia) - 22,216
10. Maja Jankowska (UKS Błękitna Szczecin) - 20,900
11. Daria Rutkowska (SGA Gdynia) - 20,233
12. Aleksandra Majewska (UKS Błękitna Szczecin) - 19,934
13. Martyna Truszkowska (UKS Jantar Gdynia) - 19,817
14. Marta Czak (SGA Bielsko Biała) - 19,683
15. Małgorzata Daniluk (MKS Kusy Szczecin) - 18,500
16. Magdalena Ślęczka (PTG Sokół Kraków) - 17,700
17. Julia Jakowczyk (MKS Kusy Szczecin) - 17,484
18. Andiana Timkova (SVK) - 16,033

Juniorki młodsze - piłka (23.03.2013):
1. Danguole Udraite (LTU) - 12,833
2. Natalia Wiśniewska (UKS Jantar Gdynia) - 12,533
3. Nadia Walczak (SGA Gdynia) - 12,400
4. Weronika Berniak (PTG Sokół Kraków) - 11,533
5. Domante Sharkauskaite (LTU) - 11,517
6. Natalia Krzyżanowska (UKS Jantar Gdynia) - 11,233
7. Natalia Baumert (SGA Gdynia) - 10,983
8. Ada Gudel (UKS Jantar Gdynia) - 10,750
...

Juniorki młodsze - przybór do wyboru (23.03.2013):
1. Danguole Udraite (LTU) - 12,383
2. Klaudia Grochalska (SGA Gdynia) - 12,317
3. Weronika Berniak (PTG Sokół Kraków) - 12,300
4. Nadia Walczak (SGA Gdynia) - 12,000
5. Natalia Krzyżanowska (UKS Jantar Gdynia) - 11,833
6. Ada Gudel (UKS Jantar Gdynia) - 11,600
7. Natalia Baumert (SGA Gdynia) - 11,233
8. Maja Jankowska (UKS Błękitna Szczecin) - 10,950
...


Wielobój Młodziczek (24.03.2013):
1. Maria Asanova (RUS) - 23,800
2. Elizavieta Aniskina (RUS) - 23,784
3. Kornelia Pacholec (SGA Gdynia) - 23,450
4. Maia Gaiduk (LTU) - 22,600
5. Weronika Pasieka (SGA Bielsko Biała) - 22,483
6. Liana Arziani (RUS) - 22,216
7. Milana Khadartceva (RUS) - 21,767
8. Julia Skubisz (SGA Gdynia) - 21,334
9. Bianka Kondzioła (UKS Błękitna Szczecin) - 21,300
10. Aleksandra Jachura (PTG Sokół Kraków) - 20,700
11. Aleksandra Gorlikowska (SGA Gdynia) - 20,433
12. Maria Marzecka (PTG Sokół Kraków) - 20,116
13. Vasare Drungialite (LTU) - 19,184

Młodziczki - układ taneczny (23.03.2013):
1. Elizavieta Aniskina (RUS) - 12,967
2. Kornelia Pacholec (SGA Gdynia) - 12,800
3. Milana Khadartceva (RUS) - 12,400
4. Maria Asanova (RUS) - 12,350
5. Liana Arziani (RUS) - 12,083
6. Maia Gaiduk (LTU) - 11,800
7. Weronika Pasieka (SGA Bielsko Biała) - 11,383
8. Julia Skubisz (SGA Gdynia) - 11,167
...

Młodziczki - przybór do wyboru (24.03.2013):
1. Maria Asanova (RUS) - 11,450
2. Weronika Pasieka (SGA Bielsko Biała) - 11,100
3. Elizavieta Aniskina (RUS) - 10,817
4. Maia Gaiduk (LTU) - 10,800
5. Kornelia Pacholec (SGA Gdynia) - 10,650
6. Bianka Kondzioła (UKS Błękitna Szczecin) - 10,500
7. Julia Skubisz (SGA Gdynia) - 10,167
8. Liana Arziani (RUS) - 10,133
...

WYNIKI.pdf


facebook
kalendarz
galeria
video
sponsorzy
linki
OPP - 1%
Statut:
Statut-str1.jpg
Statut-str10.jpg
Statut-str2.jpg
Statut-str3.jpg
Statut-str4.jpg
Statut-str5.jpg
Statut-str6.jpg
Statut-str7.jpg
Statut-str8.jpg
Statut-str9.jpg
statut-str11.jpg