Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Apr 18, 2013

IRINA- CUP 2013

W dniach 13-14 kwietnia 2013 w warszawskim Mokotowie odbyły się międzynarodowe zawody IRINA-CUP 2013 oraz Wielka Gala Gimnastyczna.Uczestniczkami turnieju były przodujące w tej dyscyplinie sportu zawodniczki z kilkunastu krajów, m.in z Azerbejdżanu, Białorusi , Belgii, Izraela, Niemiec oraz Rosji (w tym zawodniczki COP MOSKWA – centrum przygotowań olimpijskich).

Program zawodów przewidywał starty w trzech kategoriach wiekowych: juniorek, juniorek młodszych oraz młodziczek.

Nasz klub w kategorii juniorek reprezentowały Marta Kulesza oraz Katarzyna Romaniuk. Zawodniczki zaprezentowały się w trzech układach z przyborem.

W wieloboju Katarzyna Romaniuk uplasowała się tuż za podium, zajmując 4. miejsce, natomiast Marta Kulesza zajęła 5. miejsce.

Naszą najmłodszą reprezentantką była Laura Banaczek, która jako debiutantka w kategorii wiekowej młodziczek, wywalczyła 4. miejsce.

Zawodniczkom oraz trenerce Pani Ewie Gustafsson serdecznie gratulujemy.