Skup bydła: zachodniopomorskie

Skup bydła zachodniopomorskie

OSI POLAND FOODWORKS, jako jedna z największych ubojni w Polsce i Europie, zaprasza do współpracy Hodowców Bydła z województwa zachodniopomorskiego. Skup bydła, który oferujemy, to gwarancja stałego odbioru zwierząt rzeźnych oraz korzystnych warunków cenowych. Postaw na sprawdzonego partnera, dzięki któremu rozwiniesz swoje gospodarstwo i osiągniesz stabilne zyski!

Skup bydła w Zachodniopomorskiem – zostań naszym partnerem

OSI POLAND FOODWORKS współpracuje ze wszystkimi Hodowcami, którzy poszukują zaufanego odbiorcy zwierząt rzeźnych. Wśród naszych dostawców znajdują się:

  • rolnicy indywidualni,
  • spółdzielnie rolnicze,
  • państwowe gospodarstwa rolne,
  • spółdzielnie produkcyjne
  • i inne jednostki, które prowadzą gospodarstwa rolne.

Prowadzimy skup bydła w województwa zachodniopomorskim od 1 sztuki bydła. Dlatego zgłoś się do nas, bez względu na to, na jaką skalę prowadzisz działalność. 

Jakie są zasady skupu bydła w województwie zachodniopomorskim z OSI POLAND FOODWORKS?

OSI POLAND FOODWORKS stawia na przejrzyste i uczciwe zasady współpracy – z poszanowaniem interesów Hodowców, a także stawiając duży nacisk na dobrostan zwierząt rzeźnych. Dlatego prowadzimy wyłącznie skup bydła zdrowego, bez obić i innych uszkodzeń.

W zachodniopomorskim skupujemy bydło wszelkich ras

Przyjmujemy zarówno krowy ras mlecznych, jak i mięsnych. Akceptujemy zwierzęta rzeźne czystorasowe, np. ras Holsztyńsko-Fryzyjskiej, Limousine, Charolaise, Simental czy Angus, jak również ras mieszanych. Rasa krowy może mieć wpływ na cenę skupu bydła w Zachodniopomorskiem.

Stosujemy klasyfikację poubojową EUROP

Oznacza to, że cena za WBC jest uzależniona od rodzaju i klasy tusz bydła – w zależności od typu zwierzęcia (buhajki, buhaje, wolce, krowy i jałówki), jego uformowania oraz zewnętrznego otłuszczenia. Nasz zespół ma szerokie doświadczenie w klasyfikacji i dokonuje jej uczciwie oraz obiektywnie.

Stawiamy na stałą współpracę – zapewniamy umowy kontraktacyjne

Stali partnerzy OSI POLAND FOODWORKS zyskują więcej – Hodowcy, którzy podpisali umowy kontraktacyjne mogą liczyć na premię do każdego kilograma WBC, a także na szerokie wsparcie naszego zespołu.

Umowy kontraktacyjne, które proponujemy, mają charakter ramowy, a ich zapisy są indywidualnie uzgadniane z każdym Hodowcą – tak, aby były dostosowane do jego możliwości oraz naszych oczekiwań.

Prowadzimy skup bydła w województwie zachodniopomorskim z własnym transportem

Po stronie rolnika jest przygotowanie zwierząt do przewozu, z zadbaniem o ich dobrostan oraz przygotowanie dokumentacji każdej sztuki. Transport organizujemy samodzielnie, na własny koszt. Szczegółowe warunki odbioru bydła na skup w zachodniopomorskim uzgodnisz z naszym ekspertem.

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje? Sprawdź szczegółowe zasady skupu bydła.

Skup bydła w zachodniopomorskim – cena

Cena skupowanego bydła jest uzależniona od klasyfikacji tuszy zgodnie ze standardem EUROP oraz wagi bitej ciepłej. Cennik OSI POLAND FOODWORKS jest aktualizowany co tydzień, w każdy wtorek, a Hodowcy mają możliwość indywidualnej negocjacji warunków.

Chcesz podjąć współpracę? Skontaktuj się z nami telefonicznie. Ustal z naszym doradcą wszystkie warunki i zyskaj sprawdzonego partnera. Zapraszamy!

(0)